Trigger API (1.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Message
sl: Sporočilo

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Explanation
sl: Razlaga

en: Send
sl: Pošlji

en: Abbreviation
sl: Okrajšava
