Trigger API (1.0.0-alpha3) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Type
af: Tipe

en: Message
af: Boodskap

en: Explanation
af: Verduideliking

en: Send
af: Stuur

en: Trigger
af: Sneller
