Trigger API (1.0.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Type
sq: Lloji

en: Message
sq: Mesazhi

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Explanation
sq: Shpjegimi

en: Send
sq: Dërgo

en: Abbreviation
sq: Shkurtim
