Trigger API (1.0.0-rc1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Type
cy: Math

en: Custom
cy: Addasu

en: Explanation
cy: Eglurhad

en: Send
cy: Anfon

en: Other
cy: Arall

en: Trigger
cy: Sbardun

en: Abbreviation
cy: Talfyriad
