Trigger API (1.0.0-rc1) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Explanation
eu: Azalpena

en: Send
eu: Bidali

en: Other
eu: Bestea

en: Data
eu: Datu

en: Click
eu: Klik

en: Trigger
eu: Abiarazlea

en: Abbreviation
eu: Laburdura
