Trigger API (1.0.0-rc1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Explanation
kk: Түсініктеме

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Other
kk: Басқа

en: Trigger
kk: Триггер

en: Abbreviation
kk: Аббревиатура
