Trigger API (1.0.0-rc1) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Data
kn: ದತ್ತಾಂಶ

en: Abbreviation
kn: ಸಂಕ್ಷಿಪ್ತ ರೂಪ
