Trigger API (1.0.0-rc2) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Event type
fr: Type d'événement

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Explanation
fr: Explication

en: Send
fr: Envoyer

en: Other
fr: Autre

en: Data
fr: Données

en: Click
fr: Clic

en: Trigger
fr: Déclencheur

en: Abbreviation
fr: Abrévation
