Trigger API (1.0.0-rc2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Explanation
gu: સ્પષ્ટીકરણ

en: Send
gu: મોકલો

en: Other
gu: અન્ય

en: Data
gu: માહિતી

en: Abbreviation
gu: સંક્ષિપ્ત
