Trigger API (1.0.0-rc2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Type
he: סוג

en: Custom
he: מותאם

en: Explanation
he: הסבר

en: Send
he: שלח

en: Other
he: אחר

en: Data
he: נתונים

en: Trigger
he: גורם מפעיל

en: Abbreviation
he: קיצור
