Trigger API (1.0.0-rc2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Type
hu: Típus

en: Event type
hu: Eseménytípus

en: Custom
hu: Egyéni

en: Explanation
hu: Magyarázat

en: Send
hu: Küldés

en: Other
hu: Egyéb

en: Data
hu: Adat

en: Click
hu: Kattintás

en: Abbreviation
hu: Rövidítés
