Trigger API (1.0.0-rc4) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Type
et: Liik

en: Event type
et: Sündmuse tüüp

en: Explanation
et: Selgitus

en: Send
et: Saada

en: Other
et: Muu

en: Data
et: Andmed

en: About
et: Programmist

en: Trigger
et: Lüliti

en: Abbreviation
et: Lühend
