Trinion backend (1.0.0) - en to pl translation catalogue (47 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Content
pl: Zawartość

en: Private
pl: Prywatne

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Subject
pl: Tytuł

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Priority
pl: Priorytet

en: Edit
pl: Edytuj

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Field
pl: Pole

en: View
pl: Widok

en: History
pl: Historia

en: Add item
pl: Dodaj element

en: Text
pl: Tekst

en: Contact
pl: Kontakt

en: Custom
pl: Własne

en: Amount
pl: Ilość

en: Address
pl: Adres

en: Company
pl: Firma

en: Role
pl: Rola

en: Close
pl: Zamknij

en: reply
pl: odpowiedz

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Full name
pl: Pełna nazwa

en: Approved
pl: Zatwierdzone

en: Activity
pl: Aktywność

en: Create new account
pl: Utwórz nowe konto

en: change
pl: zmień

en: comment
pl: komentarz

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Tasks
pl: Zadania

en: Edit profile
pl: Edytuj profil

en: Old value
pl: Poprzednia wartość

en: New value
pl: Nowa wartość

en: Organization
pl: Organizacja

en: Company name
pl: Nazwa firmy

en: Sign up
pl: Zapisz się

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Current page
pl: Bieżąca strona

en: Sign in
pl: Wpisz się

en: Go to page @key
pl: Idź do strony @key
