Trinion backend (1.0.0) - en to sv translation catalogue (46 entries)

en: Title
sv: Titel

en: E-mail
sv: E-post

en: Content
sv: Innehåll

en: Private
sv: Privat

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Subject
sv: Ämne

en: Remove
sv: Ta bort

en: Description
sv: Beskrivning

en: Priority
sv: Prioritet

en: Edit
sv: Redigera

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Field
sv: Fält

en: View
sv: Visa

en: History
sv: Historik

en: Add item
sv: Lägg till post

en: Contact
sv: Kontakt

en: Custom
sv: Anpassad

en: Amount
sv: Belopp

en: Address
sv: Adress

en: Company
sv: Företag

en: SKU
sv: Artikelnummer

en: Role
sv: Roll

en: Close
sv: Stäng

en: reply
sv: svara

en: Duration
sv: Varaktighet

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: Logout
sv: Logga ut

en: Full name
sv: Fullständigt namn

en: Approved
sv: Godkänd

en: Activity
sv: Aktivitet

en: Create new account
sv: Skapa nytt konto

en: change
sv: ändra

en: comment
sv: kommentar

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Tasks
sv: Uppgifter

en: Edit profile
sv: Redigera profil

en: Organization
sv: Organisation

en: Company name
sv: Företagsnamn

en: Sign up
sv: Anmäl

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Current page
sv: Nuvarande sida

en: Sign in
sv: Logga in

en: Go to page @key
sv: Gå till sida @key
