Trinion backend (1.0.1) - en to jv translation catalogue (25 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Subject
jv: Subyek

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: View
jv: Tampilan

en: History
jv: Sejarah

en: Add item
jv: Tambahana item

en: Text
jv: Teks

en: Contact
jv: Kontak

en: Role
jv: Parāgā

en: reply
jv: mbalesi

en: Logout
jv: Metu

en: Create new account
jv: Gawé akun anyar

en: change
jv: ganti

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Tasks
jv: Préntah

en: Dashboard
jv: Dasbor

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama
