Trinion backend (1.0.2) - en to el translation catalogue (41 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Subject
el: Θέμα

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Priority
el: Προτεραιότητα

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Field
el: Πεδίο

en: View
el: Προβολή

en: History
el: Ιστορικό

en: Add item
el: Προσθήκη στοιχείου μενού

en: Text
el: Κείμενο

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Amount
el: Ποσό

en: Payment
el: Πληρωμή

en: Company
el: Εταιρία

en: SKU
el: Κωδικός

en: Role
el: Ρόλος

en: Close
el: Κλείσιμο

en: reply
el: απάντηση

en: Duration
el: Διάρκεια

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Logout
el: Αποσύνδεση

en: Full name
el: Πλήρες όνομα

en: Activity
el: Δραστηριότητα

en: Create new account
el: Δημιουργία νέου λογαριασμού

en: Units
el: Μονάδες

en: comment
el: σχόλιο

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Tasks
el: Εργασίες

en: Edit profile
el: Επεξεργασία προφίλ

en: Company name
el: Όνομα εταιρίας

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Current page
el: Τρέχουσα σελίδα
