Trinion backend (1.0.3) - en to ur translation catalogue (20 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Content
ur: متن

en: Private
ur: نجی

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Subject
ur: موضوع

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Priority
ur: ترجیح

en: Edit
ur: تدوین

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Field
ur: فیلڈ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: History
ur: ہسٹری

en: Text
ur: متن

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں
