Trinion backend (1.0.4) - en to kk translation catalogue (26 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Content
kk: Контент

en: Private
kk: Жеке

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Field
kk: Өріс

en: View
kk: Қарау

en: History
kk: Тарих

en: Add item
kk: Элемент қосу

en: Text
kk: Текст

en: Add term
kk: Мерзім қосу

en: Contact
kk: Контакттау

en: reply
kk: жауап беру

en: Full name
kk: Толық аты

en: Log out
kk: Шығу

en: Create new account
kk: Жаңа есепты құру

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы
