Trinion backend (1.0.5) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: E-mail
az: E-poçt

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Subject
az: Mövzu

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Field
az: Sahə

en: View
az: Görünüş

en: History
az: Tarix

en: Text
az: Mətn

en: Add term
az: Termin əlavə et

en: Contact
az: Kontakt

en: Role
az: Rollar

en: Close
az: Bağlı

en: Duration
az: Müddət

en: Activity
az: Fəaliyyət

en: Log out
az: Çıxış

en: Create new account
az: Yeni hesab yaratmaq

en: comment
az: şərh

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Edit profile
az: Profili redaktə edin

en: Exposed
az: Məruz

en: Current page
az: Cari səhifə

en: Go to page @key
az: @key səhifəsinə keçin
