Trinion backend (1.0.5) - en to da translation catalogue (50 entries)

en: Title
da: Titel

en: Content
da: Indhold

en: Private
da: Privat

en: Author
da: Forfatter

en: Subject
da: Emne

en: Remove
da: Fjern

en: Description
da: Beskrivelse

en: Priority
da: Prioritet

en: Edit
da: Redigér

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Field
da: Felt

en: View
da: Vis

en: History
da: Historik

en: Add item
da: Tilføj menupunkt

en: Text
da: Tekst

en: Add term
da: Tilføj ord

en: Contact
da: Kontakt

en: Related tasks
da: Relaterede opgaver

en: Amount
da: Beløb

en: Payment
da: Betaling

en: Company
da: Virksomhed

en: Role
da: Rolle

en: Close
da: Luk

en: Task
da: Opgave

en: reply
da: svar

en: Duration
da: Varighed

en: Phone number
da: Telefonnummer

en: Full name
da: Fulde navn

en: Activity
da: Aktivitet

en: Unit
da: Enhed

en: Log out
da: Log ud

en: Create new account
da: Opret konto

en: Units
da: Enheder

en: change
da: skift

en: comment
da: kommentar

en: Go to first page
da: Gå til første side

en: Go to last page
da: Gå til sidste side

en: Edit profile
da: Rediger profil

en: Old value
da: Gammel værdi

en: New value
da: Ny værdi

en: Organization
da: Organisation

en: Company name
da: Firmanavn

en: Sign up
da: Tilmeld

en: Comment:
da: Kommentar:

en: Sidebar first
da: Første sidebar

en: Exposed
da: Eksponeret

en: Current page
da: Nuværende side

en: Add coupon
da: Tilføj kupon

en: Go to page @key
da: Gå til side @key
