Trinion backend (1.0.5) - en to hy translation catalogue (22 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Priority
hy: Առաջնայնություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Field
hy: Դաշտ

en: View
hy: Դիտել

en: History
hy: Պատմություն

en: Text
hy: Տեքստ

en: Add term
hy: Ավելացնել տերմին

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Role
hy: Դեր

en: Log out
hy: Ելք

en: Create new account
hy: Ստեղծել նոր հաշիվ
