Trinion backend (1.0.5) - en to km translation catalogue (29 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Field
km: វាល

en: View
km: មើល

en: History
km: ប្រវត្តិ

en: Add item
km: បន្ថែម​ធាតុ​

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Add term
km: បន្ថែម​ពាក្យ

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Filter
km: តម្រង

en: Role
km: តួនាទី

en: Close
km: បិទ

en: reply
km: ​ឆ្លើយ​តប

en: Log out
km: ចេញ

en: Create new account
km: បង្កើត​គណនី​ថ្មី

en: comment
km: មតិយោបល់

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Sidebar first
km: របារ​ចំហៀង​មុន
