Trinion backend (1.0.5) - en to mr translation catalogue (25 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Content
mr: साहित्य

en: Private
mr: खाजगी

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Remove
mr: काढा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Priority
mr: अग्रक्रम

en: Edit
mr: संपादन

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: View
mr: बघा

en: History
mr: इतिहास

en: Text
mr: अक्षर

en: Contact
mr: संपर्क

en: Filter
mr: गाळणी

en: Close
mr: बंद

en: reply
mr: प्रतिसाद

en: Log out
mr: लॉग आऊट

en: Create new account
mr: नवीन खाते बनवा

en: comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा
