Trinion backend (1.0.5) - en to oc translation catalogue (44 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Content
oc: Contengut

en: Private
oc: Privat

en: Type
oc: Tipe

en: Author
oc: Autor

en: Subject
oc: Objècte

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Priority
oc: Prioritat

en: Edit
oc: Modificar

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Field
oc: Camp

en: View
oc: Veire

en: History
oc: Istoric

en: Add item
oc: Apondre un element

en: Text
oc: Tèxte

en: Add term
oc: Apondre un tèrme

en: Contact
oc: Contacte

en: Filter
oc: Filtrar

en: Amount
oc: Montant

en: Payment
oc: Pagament

en: Company
oc: Societat

en: Role
oc: Ròtle

en: Close
oc: Tampar

en: reply
oc: respondre

en: Duration
oc: Durada

en: Full name
oc: Nom complet

en: Activity
oc: Activitat

en: Unit
oc: Unitat

en: Log out
oc: Se desconnectar

en: Create new account
oc: Crear un compte novèl

en: Units
oc: Unitats

en: comment
oc: comentari

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Old value
oc: Anciana valor

en: New value
oc: Novèla valor

en: Company name
oc: Nom de la societat

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Exposed
oc: Expausat

en: Current page
oc: Pagina actuala
