Trinion backend (1.0.5) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Subject
sr: Предмет

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: View
sr: Преглед

en: Text
sr: Текст

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Role
sr: Улога

en: Unit
sr: Јединица

en: Log out
sr: Одјави се

en: Create new account
sr: Направи нови налог
