Trinion base (1.0.10) - en to am translation catalogue (13 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Remove
am: አስወግድ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Default
am: ነባሪ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Page
am: ገጽ

en: PHP
am: ፒኤችፒ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Promoted to front page
am: ወደ ፊተኛው ገጽ የተሸጋገረ

en: Sort by
am: ደርድር
