Trinion base (1.0.10) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Remove
az: Çıxart

en: On
az: Aktiv

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Number
az: Rəqəm

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Field
az: Sahə

en: Default
az: Susmaya görə

en: Text
az: Mətn

en: Picture
az: Şəkil

en: User
az: İstifadəçi

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Roles
az: Rollar

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Notice
az: Xəbərdarlıq

en: New
az: Yeni

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Your virtual face or picture.
az: Virtual üzünüz və ya şəkliniz.

en: Theme name
az: Mövzunun adı
