Trinion base (1.0.10) - en to bg translation catalogue (23 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Remove
bg: Премахни

en: On
bg: Включи

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Number
bg: Число

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Field
bg: Поле

en: Default
bg: По подразбиране

en: Text
bg: Текст

en: Picture
bg: Изображение

en: User
bg: Потребител

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Off
bg: Изключи

en: Roles
bg: Роли

en: Promoted to front page
bg: Публикувано на първа страница

en: Plain text
bg: Обикновен текст

en: Template
bg: Шаблон

en: Apply
bg: Търси

en: Dashboard
bg: Табло

en: Shipment
bg: Превоз
