Trinion base (1.0.10) - en to bo translation catalogue (29 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Picture
bo: པར

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: All
bo: ཡོངས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Template
bo: དཔེ་པང་།

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: New
bo: གསར་བ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ
