Trinion base (1.0.10) - en to ca translation catalogue (36 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Remove
ca: Elimina

en: On
ca: Actiu

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Number
ca: Número

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Field
ca: Camp

en: Default
ca: Per defecte

en: Picture
ca: Imatge

en: User
ca: Usuari

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Roles
ca: Rols

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Plain text
ca: Text pla

en: Invoice
ca: Factura

en: First name
ca: Nom

en: Last name
ca: Cognoms

en: Template
ca: Plantilla

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Notice
ca: Notificació

en: Diff
ca: Diferència

en: New
ca: Nou

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Your virtual face or picture.
ca: La vostra imatge virtual o fotografia.

en: Bill
ca: Compte

en: Theme name
ca: Nom del tema
