Trinion base (1.0.10) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Number
ku: ژمارە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Field
ku: خانە

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Text
ku: دەق

en: Picture
ku: وێنە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: Dashboard
ku: داشبۆرد
