Trinion base (1.0.10) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: On
ml: ഓൺ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Number
ml: അക്കം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Field
ml: ഫീൽഡ്

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Picture
ml: ചിത്രം

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: PHP
ml: പി.എച്ഛ്.പി

en: Notice
ml: നോട്ടീസ്
