Trinion base (1.0.10) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Remove
sl: Odstrani

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Number
sl: Številka

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Field
sl: Polje

en: Default
sl: Privzeto

en: Text
sl: Besedilo

en: Picture
sl: Slika

en: User
sl: Uporabnik

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Roles
sl: Vloge

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča
