Trinion base (1.0.10) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Remove
sq: Hiq

en: Reset
sq: Rifillo

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Picture
sq: Fotografia

en: User
sq: Përdoruesi

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Roles
sq: Rolet

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore
