Trinion base (1.0.10) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Remove
sr: Уклони

en: Number
sr: Број

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Default
sr: Подразумевано

en: Text
sr: Текст

en: User
sr: Корисник

en: Roles
sr: Улоге

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: Template
sr: Шаблон

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Your virtual face or picture.
sr: Ваше витуелно лице или фотографија.
