Trinion base (1.0.10) - en to te translation catalogue (19 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Number
te: సంఖ్య

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Picture
te: చిత్రం

en: User
te: వాడుకరి

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Plain text
te: సాదా పాఠ్యం

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
