Trinion base (1.0.2) - en to da translation catalogue (34 entries)

en: Subject
da: Emne

en: Remove
da: Fjern

en: On
da: Tilsluttet

en: Reset
da: Gendan

en: Settings
da: Indstillinger

en: Name
da: Navn

en: edit
da: redigér

en: Field
da: Felt

en: Default
da: Standard

en: Versions
da: Versioner

en: Picture
da: Billede

en: Page
da: Side

en: Off
da: Afbrudt

en: Roles
da: Roller

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Plain text
da: Ren tekst

en: Desc
da: Faldende

en: Invoice
da: Faktura

en: Recipient
da: Modtager

en: First name
da: Fornavn

en: Last name
da: Efternavn

en: Template
da: Skabelon

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Apply
da: Udfør

en: Old value
da: Gammel værdi

en: New value
da: Ny værdi

en: Offset
da: Forskydning

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Your virtual face or picture.
da: Dit virtuelle ansigt eller billede.

en: Shipment
da: Forsendelse

en: Theme name
da: Theme-navn

en: Asc
da: Stigende
