Trinion base (1.0.2) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Status
os: Статус

en: Subject
os: Темæ

en: Remove
os: Схаф

en: Reset
os: Раздæрау

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Field
os: Быдыр

en: Default
os: Æнæивд
