Trinion base (1.0.2) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Subject
ur: موضوع

en: Remove
ur: حذف کریں

en: On
ur: آن

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: edit
ur: ترمیم

en: Field
ur: فیلڈ

en: Default
ur: طے شدہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
