Trinion base (1.0.3) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Remove
mn: Устгах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Field
mn: Талбар

en: Default
mn: Анхны утга

en: Picture
mn: Зураг

en: All
mn: Бүгд

en: Page
mn: Хуудас

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: Dashboard
mn: Самбар
