Trinion base (1.0.4) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Content
mr: साहित्य

en: Remove
mr: काढा

en: On
mr: वर

en: Number
mr: अंक

en: Settings
mr: संरचना

en: Versions
mr: आवृत्ती

en: PHP
mr: पी एच  पी

en: Off
mr: बंद
