Trinion base (1.0.4) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Content
ur: متن

en: Remove
ur: حذف کریں

en: On
ur: آن

en: Number
ur: نمبر

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Field
ur: فیلڈ
