Trinion base (1.0.5) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Picture
dz: པར།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: PHP
dz: པི་ཨེཆ་པི་

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་
