Trinion base (1.0.5) - en to el translation catalogue (34 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: On
el: Ανοικτό

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Number
el: Αριθμός

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Field
el: Πεδίο

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Text
el: Κείμενο

en: Picture
el: Εικόνα

en: User
el: Χρήστης

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Off
el: Κλειστό

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Plain text
el: Απλό κείμενο

en: Desc
el: Φθί

en: Invoice
el: Τιμολόγιο

en: First name
el: Όνομα

en: Last name
el: Επώνυμο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Notice
el: Ειδοποίηση

en: New
el: Δημιουργία

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Your virtual face or picture.
el: Το εικονικό σας πρόσωπο ή εικόνα.

en: Theme name
el: Όνομα θεματικής παραλλαγής

en: Asc
el: Αύξ
