Trinion base (1.0.5) - en to es translation catalogue (40 entries)

en: Status
es: Estado

en: Remove
es: Eliminar

en: On
es: Activado

en: Reset
es: Restablecer

en: Number
es: Número

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: edit
es: editar

en: Bulk edit
es: Edición masiva

en: Field
es: Campo

en: Default
es: Por defecto

en: Text
es: Texto

en: Versions
es: Versiones

en: Picture
es: Imagen

en: User
es: Usuario

en: All
es: Todo(s)

en: Page
es: Página

en: Off
es: Desactivado

en: Promoted to front page
es: Promocionado a la página principal

en: Plain text
es: Texto sin formato

en: Invoice
es: Factura

en: First name
es: Nombre

en: Last name
es: Apellidos

en: Template
es: Plantilla

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Notice
es: Aviso

en: Diff
es: Diferencias

en: New
es: Nuevo

en: Apply
es: Aplicar

en: Old value
es: Valor antiguo

en: New value
es: Valor nuevo

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Dashboard
es: Panel de control

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: « First
es: « Primero

en: Last »
es: Último »

en: Your virtual face or picture.
es: Su cara o foto virtual.

en: Shipment
es: Envío

en: Theme name
es: Nombre del tema
