Trinion base (1.0.5) - en to gl translation catalogue (34 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Remove
gl: Quitar

en: On
gl: Activo

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Number
gl: Número

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Field
gl: Campo

en: Default
gl: Predeterminado

en: Text
gl: Texto

en: Versions
gl: Versións

en: Picture
gl: Imaxe

en: User
gl: Usuario/a

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Plain text
gl: Texto sen formato

en: First name
gl: Nome

en: Last name
gl: Apelidos

en: Template
gl: Modelo

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: New
gl: Novo

en: Apply
gl: Aplicar

en: Old value
gl: Valor vello

en: New value
gl: Valor novo

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Theme name
gl: Nome do tema
