Trinion base (1.0.5) - en to lv translation catalogue (33 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Remove
lv: Izņemt

en: On
lv: Aktīvs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Number
lv: Skaitlis

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Field
lv: Lauks

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Text
lv: Teksts

en: Picture
lv: Attēls

en: User
lv: Lietotājs

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Roles
lv: Lomas

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Desc
lv: Dilst.

en: Invoice
lv: Rēķins

en: First name
lv: Vārds

en: Last name
lv: Uzvārds

en: JavaScript
lv: JavaScripts

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Notice
lv: Paziņojums

en: Diff
lv: Izmaiņas

en: New
lv: Jauns

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
