Trinion base (1.0.5) - en to pl translation catalogue (38 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: On
pl: Włączony

en: Reset
pl: Resetuj

en: Number
pl: Liczba

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Field
pl: Pole

en: Default
pl: Domyślny

en: Text
pl: Tekst

en: Versions
pl: Wersje

en: Picture
pl: Obraz

en: User
pl: Użytkownik

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Off
pl: Wyłączony

en: Roles
pl: Role

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: Desc
pl: Malejąco

en: First name
pl: Imię

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Template
pl: Szablon

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Notice
pl: Ogłoszenie

en: New
pl: Nowy

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Old value
pl: Poprzednia wartość

en: New value
pl: Nowa wartość

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Your virtual face or picture.
pl: Twoje zdjęcie lub obraz.

en: Theme name
pl: Nazwa skórki

en: Asc
pl: Rosnąco
