Trinion base (1.0.5) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Remove
ps: لركول

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Text
ps: متن

en: Picture
ps: انځور

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: New
ps: نوی

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -

en: Theme name
ps: ویینه نوم
