Trinion base (1.0.5) - en to ru translation catalogue (45 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Remove
ru: Удалить

en: On
ru: Вкл

en: Reset
ru: Сбросить

en: Number
ru: Число

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Bulk edit
ru: Групповое изменение

en: Field
ru: Поле

en: Default
ru: По умолчанию

en: Text
ru: Текст

en: Versions
ru: Версия

en: Picture
ru: Изображение

en: User
ru: Пользователь

en: All
ru: Все

en: Page
ru: Страница

en: Off
ru: Выкл

en: Roles
ru: Роли

en: Promoted to front page
ru: Помещено на главную страницу

en: Plain text
ru: Простой текст

en: Desc
ru: По убыванию

en: Invoice
ru: Счет

en: First name
ru: Имя

en: Last name
ru: Фамилия

en: Template
ru: Шаблон

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Notice
ru: Уведомление

en: New
ru: Новое

en: Apply
ru: Применить

en: Old value
ru: Старое значение

en: New value
ru: Новое значение

en: Offset
ru: Пропустить

en: Dashboard
ru: Панель управления

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Your virtual face or picture.
ru: Ваше виртуальное лицо или изображение

en: Shipment
ru: Отгрузка

en: Theme name
ru: Название темы

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Estimate
ru: Оценить

en: List is empty
ru: Список пуст

en: On page
ru: На странице
